Aprílové novinky na Netflixe.Twitter/nowmynews, Radiotimes, Movieconnoisse/
StoryEditor

Nový erotický triler či vikingský celovečerný film natočený podľa úspešného seriálu. Pozri si najväčšie aprílové novinky na Netflixe

Michal Čiernik02.04.2023., 09:00h

S Netflixom sa v apríli ponoríš do zakázanej erotickej posadnutosti, budeš si môcť vybrať aj medzi nórskymi bojovníkmi počas druhej svetovej vojny, alebo za čias Vikingov. Na svoje si prídu ale aj milovníci komédií či fantastických príbehov.

Lajkuj Brainee.sk na

War Sailor - seriál  (2. apríl)

Blízki priatelia Alfred a Sigbjørn pracujú na nákladnej lodi v Atlantickom oceáne, keď vypukne druhá svetová vojna. Tá premení civilistov na vojakov v prvej línii v obkľúčení nemeckých ponoriek. Zatiaľ čo muži bojujú na mori, Alfredova manželka Cecilia a ich tri deti bojujú o prežitie v okupovanom Nórsku.

Vojnovú trojdielnu minisériu napísal a režíroval Gunnar Vikene. Seriál založený na skutočných príbehoch nórskych obchodných námorníkov a ich rodín obsahuje nové a nezverejnené zábery z rovnomenného filmu z roku 2022, ktorý bol doteraz najdrahšou filmovou produkciou v Nórsku.

Beef - seriál (6.apríl)

Temná komediálna séria od štúdia A24 s Yeun a Wongom v hlavných úlohách sleduje dvoch cudzincov, ktorých životy sa zblížia počas incidentu na ceste. Danny Cho (Yeun) je neúspešný dodávateľ, zatiaľ čo Amy Lau (Wong) je podnikateľka s dokonalým životom. Počas 10-dielnej série ich nevinne začínajúci spor úplne pohltí, a ich životy a vzťahy sa nečakanými spôsobmi prepletú.

Chupa - film (7.apríl)

Film sleduje Alexa, mladého chlapca z Kansas City, ktorý mieri do Mexika, aby sa stretol so svojou rodinou. Pri návšteve ranča svojho starého otca Chavu objaví mláďa chupacabry, ktorému hovorí Chupa. Čoskoro sa Alex a jeho nový chlpatý priateľ vydajú na víriace dobrodružstvo, pri ktorom sa dvojica vyhýba vedcom, ktorí chcú Chupu použiť na svoje vlastné účely. 

The Boss Baby: Back in the Crib - seriál (13. apríl)

Po falošnom obvinení zo sprenevery nemá Boss Baby inú možnosť, ako poprosiť o pomoc svojho dospelého brata Tima. Boss potrebuje miesto, kde by sa mohol schovať pred federálmi. Boss Baby s pomocou svojho veľkého brata a zločineckého partnera Tima pokračuje v snahe zachrániť Baby Corp, zatiaľ čo svoj voľný čas trávi na rybách, aby dosiahol takmer nemožné: rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom dieťaťa v modernom živote.

Obsession - seriál (13. apríl)

Na Netflixe bude v apríli horúco. Seriál rozpráva príbeh o záhadnej Anne Barton, ktorú stvárni Charlie Murphy a jej nezákonnom milostnom pomere, do ktorého sa pustí s otcom svojho snúbenca Williamom, ktorého si zahrá  Richard Armitage.

William sa stane posadnutým ich zakázaným vzťahom, no utajovanie tohto romániku je napínavá a nebezpečná hra. Tento erotický triler je natočený podľa populárneho románu Josephine Hart Damage Josephine Hart Damage o britskom politikovi, ktorý si nevhodným vzťahom spôsobí pád. Predtým ju sfilmoval Louis Malle v roku 1992.

image

Formula 1 je späť! Netflix ju zmenil na reality show a pritiahol milióny nových fanúšikov

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die - film (14.apríl)

Celovečerný film s názvom sleduje Uhtreda z Bebbanburgu, ako sa pokúša zjednotiť Anglicko po smrti kráľa Edwarda. Svoju rolu Uhtreda si zopakuje Alexander Dreymon a v hlavnej úlohe sa predstavia aj Harry Gilby a Mark Rowley. Na základe knižnej série The Saxon Stories od Bernarda Cornwella sa seriál The Last Kingdom stalo hitom pôvodnej série Netflix. 

Hoci boli fanúšikovia najprv sklamaní, že sa s Vikingami musia rozlúčiť už po piatej sérii, aj keď zostali na spracovanie ešte tri Cornwellove knihy. Od Netflixu dostali aspoň takúto náplasť v podobe filmu. Natáčal sa od roku 2020.

image

Oscary 2023: Pozreli sme sa, na ktorých streamovacích platformách si môžeš pozrieť väčšinu ocenených filmov

Better Call Saul - 6. séria (18. apríl)

Konečne aj predplatitelia Netflix si môžu pozrieť poslednú sériu drámy Better Call Saul od AMC, spinoffu Breaking Bad prequel, ktorému sa nejako podarilo byť rovnako dobrý ako pôvodné majstrovské dielo. Všetkých 13 epizód Better Call Saul vyjde naraz.

One More Time - film (21. apríl)

V tejto švédskej romantickej komédii hrá Stiernstedt 40-ročnú Ameliu, ktorú v noci v deň jej narodenín zrazí autobus a prebudí sa v roku 2002, presne na svoje 18. narodeniny. Tak získa šancu znovu prežiť svoj najlepší deň v živote a urobiť zo svojho života dokonalú víziu toho, čo chcela. Ale keď sa v ten istý deň začne znova a znova prebúdzať, musí prísť na to, čo potrebuje napraviť, aby doslova nechala minulosť za sebou a vrátila sa do súčasnosti.

Sweet Tooth - 2. séria (27. apríl)

V  2. sezóne Sweet Tooth  sa na ľudstvo rúti smrteľná nová vlna chorých. Gus a skupina ďalších detských hybridov sú zajatí podlým generálom Abbotom (Neil Sandilands) a Last Men, násilnou skupinou žoldnierov, ktorí lovia hybridy. Gus, vždy hrdina, súhlasí s pomocou Dr. Singhovi, čím sa začína temná cesta k odhaleniu jeho vlastného pôvodu.

 

menuLevel = 3, menuRoute = notsorry/news/zabava, menuAlias = zabava, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
05. jún 2023 14:18