Ponuka Disney+ na október je poriadne pestráDisney+/
StoryEditor

Disney+ v októbri: Neodlepíš sa od obrazovky, priprav sa na finále Walking Dead, horory aj desivú marvelovku

Miroslav Kamody03.10.2022., 13:00h

Jesenné novinky prinášajú množstvo zaujímavého obsahu. Tešiť sa môžeš na skvelý kulinársky seriál aj hororové príbehy.

Lajkuj Brainee.sk na

Dni sa postupne skracujú a teploty vonku nám naznačujú, že je najvyšší čas pomaly sa zabaliť do deky s teplým čajom a pustiť si niečo nové. Ako každý mesiac, aj tentokrát sme sa pozreli na to, čo všetko nájdeš na streamovacej platforme Disney+. A jedno je isté - nového obsahu bude toľko, že sa nebudeš chcieť odlepiť od obrazovky! Na čo všetko sa teda môžeš tešiť?

The Walking Dead - posledná séria (3. október)

Mnohí už ani nepočítajú, koľko sérií beží tento post-apokalyptický seriál. Od tretieho októbra však začnú vychádzať posledné epizódy 11. série, ktoré tento projekt ukončia. Všetky skupiny sa neustále dostávajú do nekontrolovateľných situácií a hrozby naďalej číhajú za každým rohom.

image

Ste maniaci do Netflixu či HBO? Tento kvíz preverí, či viete, kde sa nachádzajú tieto filmy a seriály

Tlak sa zvyšuje a smeruje ku dňu zúčtovania pre všetkých, živých aj mŕtvych. Spoja sa ich samostatné cesty do jednej alebo ich, naopak, navždy rozdelia? Boj o budúcnosť naďalej zhoršuje zlovestná populácia chodcov. Nie všetci prežijú. Pokiaľ patríš k fanúšikom seriálu, nemusíš sa báť. Nasledovať budú ďalšie spin-off projekty z tohto desivého zničeného sveta.

The Bear (5. október)

Na Disney+ sa už o pár dní objavia všetky epizódy chváleného kulinárskeho seriálu, ktorý by si rozhodne nemal zmeškať. Mladý šéfkuchár Carmy (Jeremy Allen White) sa po bolestnej smrti v rodine vracia zo sveta luxusných reštaurácií domov do Chicaga, aby viedol rodinný obchod so sendvičmi.

Vo svete tak vzdialenom od toho, na čo bol zvyknutý, balansuje medzi problémami malého podniku, napätými rodinnými vzťahmi aj neohrabaným kuchynským personálom, z ktorého sa nakoniec stáva blízka rodina.

Werewolf by Night (7. október)

Štúdio Marvel si pre komiksových fanúšikov pripravilo halloweensky špeciál, ktorý podľa prvých záberov vyzerá naozaj skvele. Počas temnej pochmúrnej noci sa z tieňov vynorí tajná skupina monštruóznych lovcov, ktorí sa po smrti svojho vodcu zídu v strašidelnom sídle prastarého rodu.

Počas podivného a hrôzostrašného pamätného zhromaždenia na počesť vodcovho života sú lovci vyzvaní k mysterióznemu smrtonosnému súboju o mocnú relikviu. Čaká ich nočný lov, ktorý ich nakoniec privedie tvárou v tvár nebezpečnému monštru.

Candy (12. október)

Aj pri tomto seriály streamovacia platforma uverejní všetky epizódy naraz. Píše se rok 1980, Candy Montgomeryová je žena a matka v domácnosti, ktorá urobila všetko správne - mala dobrého manžela, dve deti, krásny dom, dokonca starostlivo plánovala a páchala priestupky.

Ale ako v nej tlak konformity narastá, jej činy volajú po troche slobody. Kým jej niekto nepovie, aby bola ticho. A bude to mať smrteľné následky.

Rosaline (14. október)

Pokiaľ máš chuť na filmovú klasiku v novom šate, toto je to pravé pre teba. Rosaline je svieže komediálne prevedenie Shakespearovho klasického milostného príbehu Rómeo a Júlia.

image

Ponuky sa mu len tak hrnú: Depp si zahrá francúzskeho kráľa. Za zmluvu s Diorom zarobí milióny

Príbeh rozpráva Júliina sesternica Rosaline, ktorá je zhodou okolností Rómeovou nedávnou láskou. Rómeo jej zlomí srdce, keď spozná Júliu a začne jej dvoriť. Rosaline plánuje tento slávny románik prekaziť a získať svojho chlapca späť.

Francúzski chlapíci (19. október)

Dvom stroskotancom, Vincentovi Piquetovi a Albanovi Burneovi, sa v tomto seriáli obráti ich nudný život naruby, keď po nedorozumení odhalia sprisahanie a ocitnú sa vo svete organizovaného zločinu. Je to začiatok bláznivej a chaotickej cesty plnej nebezpečenstva a intríg. A hoci sa zúfalo snažia zachrániť si život, nikdy sa neprestanú hádať.

Okrem toho sa 7. októbra dočkáme Tobeyho Maguira vo filmoch Spider-Man (2002), Spider-Man 2 (2004) a Spider-Man 3 (2007). 26. októbra sa fanúšikovia Star Wars ešte môžu tešiť na nový animovaný seriál s názvom Príbehov rytierov Jedi.

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/zabava/streamovacie-sluzby, menuAlias = streamovacie-sluzby, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
05. marec 2024 04:54