Záber zo seriálu I Am GrootDisney/marvel Entertainment/
StoryEditor

Novinky na Disney+ v auguste. Priprav sa na Buzza Lightyeara, nového Predátora aj seriál zo sveta Star Wars

Miroslav Kamody02.08.2022., 10:00h

Na Disney+ v auguste nájdeš rozšírenie sveta Star Wars, Toy Story, Predátora aj prepojeného vesmíru od Marvelu. Čo si vyberieš ty?

Lajkuj Brainee.sk na

Je tu nový mesiac, čo znamená, že na streamovacích platformách sa opäť dočkáme množstva nového obsahu. Pozreli sme sa, na čo všetko sa môžeš tešiť na Disney+ a musíme povedať, že je skutočne z čoho vyberať. Čaká ťa ospevovaný nový horor, návrat Baby Groota, ale aj nová Pixarovka, ktorá ťa vráti do detstva.

Buzz Lightyear (3. august)

Od štúdií Disney a Pixar prichádza animované sci-fi akčné dobrodružstvo – pôvodný príbeh Buzza Lightyeara (hlas Chrisa Evansa, v slovenskom znení Jakub Grécz), hrdinu, ktorý hračku z Toy Story inšpiroval.

Buzz Lightyear sleduje legendárneho vesmírneho strážcu na intergalaktickom dobrodružstve po boku ambicióznych regrútov Izzy, Mo, Darbyho a ich robotickej spoločníčky Sox. Keď sa táto pestrá posádka vydá na svoju doteraz najťažšiu misiu, musí sa naučiť pracovať ako tím, aby unikla zlému Zurgovi a jeho armáde robotov, ktorá im je v pätách.

Predátor: Korisť (5. august)

Predátor: Korisť je nový akčný triler odohrávajúci sa vo svete národa Komančov pred 300 rokmi. Rozpráva príbeh mladej ženy Naru, nebojácnej a nesmierne šikovnej bojovníčky, ktorá bola vychovaná v tieni tých najlegendárnejších lovcov túlajúcich sa po Veľkých pláňach.

image

Máš chuť na poriadny horor? Pozreli sme sa na najlepšie kúsky, ktoré nájdeš na streamovacích platformách

Keď v jej tábore hrozí nebezpečenstvo, vydá sa chrániť svojich ľudí. Z koristi, ktorú prenasleduje a ktorej sa nakoniec postaví, sa vykľuje nadmieru vyvinutý mimozemský predátor s technicky vyspelým arzenálom zbraní, čo vyústi do krutého a desivého súboja medzi dvoma protivníkmi.

LEGO Star Wars: Letné prázdniny (5. august)

Finn pripravil prekvapenie pre svojich priateľov v podobe dovolenky na palube galaktickej hviezdnej lode Halcyon. Ale Finnov plán sa rýchlo pokazí, keď sa oddelí od skupiny. Sám na palube Halcyonu sa Finn stretáva s tromi duchmi Sily - Obi-Wanom Kenobim, Anakinom Skywalkerkom a princeznou Leiou, ktorí s ním zdieľajú svoje vlastné prekvapivé príbehy o nevydarených dovolenkách.

Ja som Groot (10. august)

Pred týmto zlomyseľným batoľaťom neexistuje v celej galaxii žiadna ochrana! A tak sa radšej priprav na to, ako sa Baby Groot dostane do centra pozornosti vo svojom vlastnom seriáli, kde bude skúmať slávne časy svojho dospievania a dostávania sa do problémov – medzi hviezdami.

image

Svet komiksov: Marvel ukázal budúce filmy a náhradu Thanosa. V roku 2025 uvidíme rovno dva filmy s Avengers

Ja som Groot je päť pôvodných krátkych filmov s niekoľkými novými a neobvyklými postavami a obľúbený stromček zažiari originálnym hlasom Vina Diesela (v slovenskej verzii Tomáš Bartůněk), ktorého diváci poznajú z pôvodných filmov Strážcovia galaxie.

She-Hulk: Neuveriteľná právnička (17. august)

V seriáli She-Hulk: Neuveriteľná právnička, z produkcie Marvel Studios, sa musí Jennifer Walters, advokátka zastupujúcej osoby so superschopnosťami, vysporiadať s komplikovaným životom slobodnej tridsiatničky, ktorá sa občas premení na dvojmetrovú zelenú obryňu so superschopnosťami. V seriáli sa objaví množstvo postáv z prepojeného vesmíru od Marvelu, napríklad Hulk, Wong či Daredevil.

Andor (31. august)

Seriál Andor sa zameria na novú perspektívu galaxie Star Wars a bude sa sústrediť na cestu Cassiana Andora za poznaním toho, čo môže zmeniť. Seriál prináša príbeh o rodiacej sa vzbure proti Impériu a o tom, ako sa do nej zapojili ľudia a planéty. Je to éra plná nebezpečenstva, podvodov a intríg, v ktorej sa Cassian vydá na cestu, ktorá je predurčená na to, aby sa z neho stal hrdina povstalcov. Ide o prequel k filmu Star Wars: Rogue One.

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/zabava/streamovacie-sluzby, menuAlias = streamovacie-sluzby, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
04. jún 2023 16:05