Pár si zaobstaral sexuálnu bábiku menom DeeTwitter/mirror Weird News/
StoryEditor

Muž si kúpil sexuálnu bábiku, ktorá vyzerá presne ako jeho žena. Používa ju, keď tá na neho nemá náladu

kam20.07.2022., 12:00h

Netradičné riešenie problému so sexom pár nakopol tak, že obaja dali výpoveď v práci a teraz mesačne zarábajú takmer 100-tisíc eur na platforme OnlyFans.

Lajkuj Brainee.sk na

23-ročná Char Grey a jej partner Callum majú problém, s ktorým bojujú mnohé páry - ich sexuálne túžby sú úplne odlišné. Na rozdiel od ostatných sa však rozhodli pre netradičné riešenie. Ako informuje portál LadBible, Char sa rozhodla skrotiť Callumove vysoké libido sexuálnou bábikou, ktorá sa na ňu podobá. Dokonca jej už stihli dať meno Dee.

image

Pornhub oslavuje 15. narodeniny. Takto jediná stránka zmenila celý svet

Bála sa, že bude žiarliť

Pár prezradil, že pôvodne plánovali preskúmať skupinový sex s ďalšími ľuďmi, no Char sa obávala, že by mohla žiarliť „Rozprávali sme sa o okorenení vecí a trojici alebo štvorici, ale ako väčšina dievčat som sa obávala, že budem mať problém vidieť Calluma s inou ženou,” vysvetľuje mladá žena.

„Kúpiť si sexuálnu bábiku bolo spoločné a to najlepšie rozhodnutie. Určite to zlepšilo náš sexuálny život. Je to skvelé, pretože Callum má vysoký sexepíl a ak nemám náladu, má tam Dee.” Bábika stála 1500 libier (necelých 1800 eur) a v podstate sa dá povedať, že sa zaplatila sama. 

Pár totiž čoskoro zistil, že Dee okorenila ich sexuálny život natoľko, že obaja dali výpoveď v práci a začali spoločnú kariéru na platforme OnlyFans. Bábika Dee sa často objavuje v ich videách a rýchlo sa stala hitom. Na platforme ich sleduje už 2-tisíc ľudí. Dvojica teraz zarába približne 70-tisíc libier (82,5 tisíca eur).

Správajú sa k nej ako ku skutočnej osobe

V jeden deň dokonca zarobili 10-tisíc libier, čo je pôsobivý výkon vzhľadom na to, že Dee si kúpili len v júni, pripomína LadBible. Podľa ich slov jednu bábiku vlastnili aj v minulosti, no bola málo realistická. „Bolo si z čoho vyberať, ale nakoniec sme našli Dee, o ktorej si myslíme, že vyzerá ako ja,” hovorí Char. Tá tvrdí, že nežiarli, pretože pri Dee nemajú žiadne skutočné emócie.

image

Mladá česká pornoherečka Lady Dee: Po pôrode robím len sólo videá, no nebránim sa lesbickým scénam

Na druhú stranu sa však k Dee správajú ako ku skutočnej osobe - obliekajú ju do spodnej bielizne a šiat, berú ju ju na výlety autom a spoločne pozerajú televízor. „Obaja s ňou radi experimentujeme - a ona sa tiež pravidelne zúčastňuje našich sedení. Nie je to ‘len bábika‘ - sme k nej skutočne pripútaní. Pomohla posilniť náš vzťah - a rozhonila naše sexuálne životy,” dodáva Char.

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/spolocnost/svet, menuAlias = svet, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
02. október 2023 09:50