Rod Stewart v BratislaveVivien
StoryEditor

Bratislavský koncert Roda Stewarta mení termín. Slováci si legendu rockovej scény užijú ešte skôr, ako sa pôvodne plánovalo

kam15.11.2023., 10:00h

V roku 2024 mieri na Slovensko jedna z najväčších legiend hudobného priemyslu, žijúca legenda rockovej scény, Rod Stewart. Hity, ktoré milujú celé generácie a formovali hudobný priemysel zaznejú v bratislavskej Tipos Aréne v novom termíne 22. mája 2024.

Lajkuj Brainee.sk na

Koncert Roda Stewarta sa mal konať v pôvodnom termíne 23. júna 2024, no z technických a logistických dôvodov sa koncert presúva na nový termín – 22. mája 2024. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúceho termínu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí do 30. novembra 2024. 

image

Thirty Seconds to Mars sa vracajú na Slovensko! Jared Leto so svojou kapelou odpáli veľkolepú šou už v máji

Rod Stewart je jedným z najpredávanejších umelcov v histórii hudby, s odhadovaným počtom 250 miliónov predaných platní a singlov po celom svete. Získal nespočetné množstvo najvyšších ocenení v hudobnom priemysle a v roku 2016 získal aj titul „Sir Rod Stewart“, keď bol v Buckinghamskom paláci pasovaný za rytiera, za svoje počiny v oblasti hudby a dobročinnosti. 

Repertoár Roda Stewarta obsahuje množstvo priam ikonických hitov ako „Baby Jane“, „Do Ya Think I´m Sexy“, „Young Turks“, „Have You Ever Seen The Rain“, „Sailing“, „Maggie May“, „Forever Young“, „First Cut Is The Deepest“ a mnohé ďalšie. 

Rodova autentická interpretácia a emócie, ktoré vkladá do svojho spevu vytvárajú magický zážitok pre každého, kto má tú česť vidieť ho naživo. 

image

Rod Stewart v Bratislave

Vivien

ROD STEWART

22. MÁJ 2024 /TIPOS ARÉNA/BRATISLAVA

Vstupenky dostupné v sieti Ticketportal a na www.vivien.sk 

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/kultura/hudba, menuAlias = hudba, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
07. december 2023 03:47