Instagram/Cris Galera
StoryEditor

Modelka to vzdala s mužmi a zobrala si samu seba. Teraz sa rozvádza a tvrdí, že v tom je niekto iný

kam26.11.2021., 07:00h
Brazílska modelka sa postaral o poriadny rozruch. Pred tromi mesiacmi totiž dala košom všetkým mužom a zobrala si samu seba. Teraz sa zase rozvádza.
Lajkuj Brainee.sk na

Rozvody sú v dnešnej spoločnosti pomerne bežnou záležitosťou. Je úplne v poriadku ísť od seba, ak si dvaja ľudia nesadli a majú inú predstavu o živote, no ako sa človek môže rozviesť sám so sebou? Takúto bizarnú situáciu momentálne rieši 33-ročná brazílska modelka, píše Daily Star.

V septembri sa Cris Galera definitívne rozhodla dať stopku mužským záujemcom a jednoducho si vzala samu seba. V deň svadby sa dokonca fotila sa v bielych šatách pred katolíckym kostolom v Sao Paule. „Dospela som do bodu, keď som dozrela a uvedomila som si, že som silná a odhodlaná žena. Vždy som sa bála byť sama, no uvedomila som si, že sa musím naučiť cítiť sa dobre,” povedala vtedy.

Ako dlho človek vydrží sám so sebou? To je pre mnohých skôr filozofická otázka, no Cris by ti vedela odpovedať úplne presne - 90 dní. Po troch mesiacoch manželstva so sebou sa totiž rozhodla rozviesť„Bola som šťastná, kým to trvalo,” hovorí modelka, no očividne stretla niekoho iného.

​Pri rozhovore o rozvode totiž Cris prezradila, že začala „veriť v lásku vo chvíli, keď som stretol niekoho iného, výnimočného. Vždy som sa bála byť sama, no uvedomila som si, že sa musím naučiť cítiť sa dobre.” A tým bolo manželstvu jednotlivca koniec.

Cris sa môže na Instagrame pochváliť takmer 200-tisíc sledovateľmi. Situácia okolo jej manželského zväzku a následného rozvodu však spôsobili, že sa stala terčom trollovania. Ako však sama hovorí, nevšíma si ich. „Rozhodla som sa, že už nebudem čítať nenávistné komentáre. Názor ľudí nezmení to, čo si myslím, ani k tomu nič nepridá,” dodala na záver.

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/spolocnost/svet, menuAlias = svet, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
29. máj 2023 11:56