Rod Stewart v BratislaveVivien
StoryEditor

Výnimočný hlas a pódiová energia: Legenda rocku Rod Stewart prichádza do Bratislavy!

kam01.09.2023., 10:11h

V hudobnom svete existuje úzky zoznam mien, ktoré môžeme nazývať žijúcimi legendami. Ich koncerty sú exkluzívnym zážitkom na celý život. A preto s veľkou radosťou prinášame správu, že na Slovensko mieri ikonický hudobník a skladateľ Sir ROD STEWART. Svoj jedinečný koncert odohrá 23. júna 2024 v Bratislave. Bude to výnimočný večer plný emocionálnych hitov a úžasnej hudby, ktorá oslovuje fanúšikov po celom svete už celé desaťročia.

Lajkuj Brainee.sk na

Rod Stewart je bezpochyby jedným z najvplyvnejších hudobníkov v histórii. Jeho kariéra trvá viac ako päť desaťročí a zanechala nezmazateľnú stopu v rockovej hudbe. Od svojho debutu v 60. rokoch až po súčasnosť vyzbieral viacero prestížnych ocenení, opakovane dobil prvé priečky hitparád v niekoľkých krajinách sveta, neustále vypredáva najprestížnejšie koncertné haly a lístky na jeho koncerty patria k tým najexkluzívnejším.  

Ikonický chraplák

Jeho nezameniteľný chrapľavý hlas a ikonické skladby prenikli do sŕdc fanúšikov po celom svete a zanechali nezmazateľnú stopu v histórii populárnej hudby. Preslávil sa svojou virtuozitou a schopnosťou prelínať rock, folk, pop a blues do jedinečného zvuku, ktorý si zamilovali milióny fanúšikov. 

Repertoár Roda Stewarta obsahuje množstvo priam ikonických hitov ako „Do Ya Think I´m Sexy“, „Sailing“, „Maggie May“, „Forever Young“ a mnohé ďalšie. Stewartova autentická interpretácia a emócie, ktoré vkladá do svojho spevu vytvárajú magický zážitok pre každého, kto má tú česť vidieť ho naživo. 

image

Rod Stewart v Bratislave

Vivien

Legendárne hity

Vynikajúci hudobník, neopakovateľný hlas a pódiová energia, ktorá vás pohltí sú len niektoré z dôvodov, ktoré robia z tejto udalosti exkluzívne podujatie. Ide o jedinečnú príležitosť zažiť hudobného velikána naživo, ponoriť sa do jeho nostalgických hitov a darovať sebe či iným zážitok, ktorý bude na celý život. 

Nechajte sa uniesť hitmi, ktoré formovali generácie a príďte si vychutnať výnimočný koncert, ktorý Rod Stewart odohrá 23. júna 2024 v Tipos Aréne v Bratislave.

Vstupenky na koncert RODA STEWARTA v Tipos Aréne (Zimný štadión Ondreja Nepelu) v Bratislave dňa 23. 6. 2024 budú dostupné od stredy 6. 9. 2023 od 10:00 v sieti Ticketportal a na vivien.sk

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/kultura/hudba, menuAlias = hudba, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
22. september 2023 14:48