To, či sa bude konať aj trestné vyšetrovanie vo veci znásilnenia, sa rozhodne budúci týždeň. Twitter/DEMONSTAR_
StoryEditor

Kauza pokračuje. Nikdy som netvrdila, že ma spevák Rammstein znásilnil, háji sa fanúšička

HNonline.sk31.05.2023., 08:00h

Zpevák skupiny Rammstein Till Lindemann sa ma nedotkol, nikdy som netvrdila, že ma znásilnil, uviedla žena vystupujúca na Twitteri jako Shelby Lynn. Fanúšička kapely z minulého týždňa popisovala na svojom Twitteri priebeh koncertu v litovskom Vilniuse, počas ktorého vraj od nej frontman požadoval sex.

Lajkuj Brainee.sk na

„Rada by som to znova objasnila. Till sa ma nedotkol. Prijal, že som s ním nechcela mať sex. Nikdy som netvrdila, že ma znásilnil,“ uviedla dvadsaťštyri ročná Írka.

image

Spevák kapely Rammstein ma chcel znásilniť, tvrdí fanúšička. Ukázala svoje umučené telo

Na svojom profile popísala priebeh koncertu a zdieľala aj fotografie modrín, ktoré údajne utrpela v rovnaký deň. V príspevkoch ďalej tvrdila, že ju počas večierka pred koncertom niekto z prítomných primiešal drogy do pitia, kvôli ktorým si časť večera nepamätá, uvádza portál iDnes.cz.

Počas krátkej pauzy ju podľa jej slov odviedol jeden zo zamestnancov do malej miestnosti pri pódiu, kam dorazil aj spevák Lindemann. Ten po nej žiadal sex, ktorý žena odmietla. Lindemann na ňu podľa jej slov začal kričať a odišiel.

Na otázku denníka Bild v utorok na poludnie Vilniuská polícia uviedla, že prípad naďalej prešetruje. „Okolnosti týchto tvrdení v súčasnej dobe objasňujeme. O tom, či sa začne trestné vyšetrovanie, sa rozhodne až budúci týždeň,“ dodala polícia.

image

Kto nebol depešák, po tomto koncerte už určite je. Kultová kapela na svoju elektronickú vieru prekonvertovala tisíce ľudí

Skupina Rammstein v nedeľu večer poprela akékoľvek obvinenia v súvislosti s koncertom vo Vilniuse. „Pokiaľ ide o tvrdenia, ktoré kolujú po sieti o Vilniuse, môžeme vylúčiť, že by sa v našom okolí stalo to, čo sa tvrdí. Nie sme si vedomí žiadneho oficiálneho vyšetrovania v tejto veci,“ napísala kapela.

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/kultura/hudba, menuAlias = hudba, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
17. september 2023 00:03