Ticketportal
StoryEditor

Už v máji odpáli v Bratislave svoj koncert FIVE FINGER DEATH PUNCH

PR článok03.03.2023., 00:00h
Lajkuj Brainee.sk na

5FDP sú zážitkom pre všetkých, ktorí ocenia gitarové umenie, majstrovskú hru na bicie a mohutný spevácky prejav.

Five Finger Death Punch momentálne patria k tomu najlepšiemu, čo si z metalovej hudby viete vypočuť. Ich albumy dosahujú zlaté a platinové predaje, skupina vypredáva haly po celom svete a jej hudobné videá majú na YouTube stovky miliónov pozretí.

Posledných 10 rokov 5FDP opakovane získavajú tie najprestížnejšie ocenenia ako - skupina roka, skladba roka, basgitarista a bubeník roka či klip roka. Okrem týchto hudobných ocenení, sú držiteľmi prestížnej ceny od Asociácie armády spojených štátov, ktorú pred nimi z hudobnej brandže získal len Elvis Presley.

Na svoje svetové turné 2023 ich prizvala aj legendárna Metallica, ku ktorej ich často prirovnávajú. A práve z tohto turné si Five Finger Death Punch „odskočia“ odohrať koncert do Bratislavy!

5FDP sú považovaní za druhú najväčšiu metalovú skupinu na svete a ich fanúšikovia ich zbožňujú nielen pre hudbu a nezameniteľný hlas speváka Ivana Moodyho, ale aj pre ich texty, celkový image a lifestyle.

Koncert sľubuje nezabudnuteľný zážitok, na ktorom nesmú chýbať fanúšikovia tejto kapely a tiež fanúšikovia metalu. Energiu ich hudobného umenia si môžete naplno vychutnať už 31. mája 2023 v Tipos Aréne v Bratislave. Vstupenky na koncert Five Finger Death Punch v Tipos Aréne (Zimný štadión Ondreja Nepelu) v Bratislave dňa 31. 5. 2023 si môžete zakúpiť už teraz v sieti Ticketportal a na www.vivien.sk

menuLevel = 2, menuRoute = notsorry/news, menuAlias = news, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
18. máj 2024 17:25