Plávajúce telo v rieke bola realistická sexuálna hračka.Unsplash/womanizer Toys/
StoryEditor

Polícia ratovala v rieke bezvládne telo. Namiesto obete vylovili sexuálnu hraču

mor15.02.2023., 16:00h

Polícia v USA sa dostala do pomerne trápnej situácie po tom, čo jej príslušníci boli privolaní k údajnej obeti plávajúcej v rieke. Mali vyšetriť možnú vraždu, no nakoniec vylovili sexuálna hračku.

Lajkuj Brainee.sk na

Otec a syn zbadali niečo, čo považovali za ľudskú nohu, ktorá vytŕča z vody, a tak urobili správnu vec a zavolali políciu. Policajti z Tunkhannock Township boli privolaní k rieke v severnej Pensylvánii, aby vylovili telo, ktoré plávalo vo vode. 

image

Prečo sa ženy zvyknú zamilovať do vrahov ako Jeff Dahmer? Forenzný psychiater má na to jasnú odpoveď

Bohužiaľ, ich dobrý úmysel vyšiel nakoniec nazmar ako sa ukázalo, keď polícia zistila, že ide o skutočne živú silikónovú sexuálnu bábiku. Polícia informovala o incidente, ktorý sa odohral v ich malom meste, na sociálnych sieťach.

Na Facebooku k prípadu napísali: „Situácia sa javila byť mimoriadne dôležitou  a bolo prijaté rozhodnutie zavolať políciu štátu Pennsylvania, aby zdokumentovala tašku a potom ju otvorila."

„Po vykonaní všetkých potrebných krokov sa zistilo, že to nebol človek," skonštatovala polícia. Polícia mestskej časti Tunkhannock uviedla, že tento príbeh má aj dosť temnú stránku.

„Tento predmet viacerí označovali ako manekýna. To však nie je presné. Bol to realistický silikónový predmet používaný na sebauspokojenie," napísali na Facebooku.

image

Profesorka navrhuje, aby ľudí po mozgovej smrti neodpájali od prístrojov. Chce ich použiť na orgány a tehotenstvo

Sexuálna hračka mala veľkosť malého dieťaŤa, vážila približne 22 kíl a bola anatomicky veľmi presná. „Noha, ktorú sme spozorovali v rieke bola extrémne detailná, mala aj francúzsku pedikúru."

menuLevel = 2, menuRoute = notsorry/news, menuAlias = news, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
11. jún 2023 03:03