YouTube/Netflix
StoryEditor

Štvrtá séria Stranger Things sa predstavuje brutálnym trailerom. Priprav sa na ultimátnu vojnu so zlom

Miroslav Kamody12.04.2022., 16:50h
Nový trailer fanúšikom vyrazil dych. Pokračovanie populárneho seriálu prinesie temný príbeh, v ktorom pôjde obľúbeným hrdinom o život.
Lajkuj Brainee.sk na

Netflix poriadne pritvrdzuje! Nový trailer na pokračovanie celosvetového fenoménu s názvom Stranger Things totiž predstavuje pekelnú jazdu do sveta Upside Down, v ktorom číha nové monštrum. To, na rozdiel od tých predchádzajúcich, dokáže nielen myslieť, ale aj rozprávať. Okrem toho má aj ľudskú formu.

Vyzerá to tak, že na našich obľúbených hrdinov čaká nové a veľké nebezpečenstvo, s akým sa doteraz ešte nestretli. Nové zábery odhaľujú, že hrdinovia poriadne vyrástli, pričom niektorí z nich očividne objavia nové nadpozemské schopnosti. Okrem toho to vyzerá tak, že Upside Down sa vyvíja na plnohodnotný svet.

Určite bude zaujímavé sledovať, ako sa dej štvrtej série vyvinie. Vracajú sa všetci známi herci, no pridajú sa k nim aj viaceré nové tváre. Streamovacia platforma sa rozhodla pre netradičný, no čoraz častejšie využívaný krok - premiéry sa seriál dočká v dvoch častiach. Prvá polovica epizód dorazí 27. mája, druhá 1. júla.

Tvorcovia medzitým oznámili, že seriál sa dočká aj ďalej, v poradí piatej série. Tá však dá tomuto celosvetovému fenoménu definitívnu bodku.

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/zabava/streamovacie-sluzby, menuAlias = streamovacie-sluzby, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
29. máj 2023 18:41