archív
StoryEditor

Ktorá univerzita na Slovensku má najlepších e-športovcov? Sleduj livestream a vyhraj ceny v hodnote 1500 eur!

red28.01.2022., 13:54h
Tento víkend sa uskutočnia Univerzitné majstrovstvá SR v ešportoch s prizepoolom 2450 eur. Naprázno neodídu ani diváci.
Lajkuj Brainee.sk na

Univerzitné majstrovstvá SR nám tento víkend 28.1.2022 - 30.1.2022 odhalia víťazov turnajov CS:GO, League of Legends a Hearthstone.

Spoznajte najlepších univerzitných ešportovcov počas finále UNI MSR, ktoré štartujú už tento piatok 28.1. Počas najbližších troch dní spoznáte elitu slovenskej univerzitnej scény.

Finálové súboj môžete sledovať naživo prostredníctvom streamovacej služby Twitch.

Harmonogram finále UNI MSR:

Piatok 28.1. - 15:00 - 22:00Hearthstone

Sobota 29.1. - 12:00 - 22:00 – Deutsche Telekom IT Solutions CS:GO

Nedeľa 30.1. - 12:00 –22:00 – Accenture League of Legends

Vo finále UNI MSR ide skutočne o veľa! Kvalifikované tímy si zahrajú o celkový prizepool 2450 eur. Navyše najlepší tím v Accenture League of Legends turnaji postupuje na prestížneho podujatie University Esports Masters, kde zabojuje o prizepool vo výške 15 000 eur. Víťazný tím z Deutsche Telekom IT Solutions CS:GO turnaja bude taktiež reprezentovať Slovensko na novom medzinárodnom univerzitnom ešportovom podujatí - V4 University esport championship s prizepoolom 2000 eur.

Počas finálového víkendu môžete okrem sledovania ešportových výkonov zabojovať o skvelé vecné ceny v súťažiach. Spoločnosť Neseda si pripravila pre divákov súťaž o špeciálnu stoličku pre dynamické sedenie v hodnote 800€. Stačí vyplniť krátky formulár.

Okrem toho si môžete vylepšiť aj svoju hernú výbavu o konzolu XBOX Series X, ktorú do súťaže venovala spoločnost proHR. Pre zapojenie vyplňte jednoduchý formulár na ich oficiálnej stránke. Víťazi oboch súťaží budú vyžrebovaní počas livestreamu UNI MSR 30.1.

Fanúšikovia e-športov a študenti slovenských univerzít majú tento víkend o zábavu postarané. Sledujte UNI MSR vyhrajte ceny v hodnote 1500 € archív

​Finálový víkend nám už v piatok od 15:00 odštartujú zápasy Hearthstone turnaja. V ňom si zmeria sily 4 TOP hráčov z Univerzitnej ligy. Svoj minuloročný titul sa pokúsi obhájiť Patriq678. Postavia sa proti nemu neľahký súperi - HiImJoZo, ktorý má taktiež na konte titul univerzitného majstra, majsssster a Dmnk0. Budeme mať staronového majstra alebo pridáme nové meno medzi víťazov? Zistíme už v piatok od 15:00 TU.

Sobota prinesie súboje CS:GO tímov. V semifinálových zápasov proti sebe nastúpia obhajcovia titulu Comenius esport, ktorí nastúpia proti tímov UCM TEDI Bears Indigo, Esport UPJŠ a Esport TUKE. Opäť sa naskytá otázka, či budú Comenius esport pokračovať vo svojej víťaznej šnúre z predchádzajúcich semestrov alebo spoznáme nového univerzitného majstra SR.

Majstrovský víkend zakončia súboje v League of Legends turnaji, kde sa hrá nielen o atraktívny finančný prizepool, ale aj postup na UEM. Tím ESTUBA, ktorý reprezentuje Slovenskú technickú univerzitu, je momentálnym držiteľom titulu a pokúsi sa opäť prebojovať na medzinárodné podujatie. V ich ceste bude stáť zostava z Nitrianskej UKF – UKF E-Sports. V druhom seminifinále si svoje sily zmeria druhá zostava STU – ESTUBA Fractal proti reprezentantom Univerzity Cyrila a Metoda v Trnave – UCM Tedi Bears Kappa.

Počas posledného finálového dňa zavíta do štúdia aj špeciálny hosť - Karol Kučera, splnomocnenec vlády SR pre mládež a šport, poslanec NR SR a bývalý profesionálny tenista. Sledujte livestream v nedeľu 30.1. od 14:00.

Generálnym partnerom UNI MSR je spoločnosť TIPOS.

Pre viac info sledujte facebook fanpage Slovenský univerzitný ešport a web.

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/zabava/hry, menuAlias = hry, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
03. jún 2023 07:44