
Bývalý Boeing 727, ktorý kedysi patril Pablovi Escobarovi, je dnes nečakaným kúskom luxusu na zemi. Tento súkromný letoun, postavený v roku 1968 a prestavaný na privátny jet v roku 1981, už neletí. No dnes ponúka fascinujúci pobyt, ktorý dokáže prekvapiť aj najnáročnejších cestovateľov.
Johnny Palmer kúpil toto lietadlo a začal ho prerábať, pričom jeho cieľom bolo vytvoriť niečo unikátne – miesto, kde si môžeš zažiť, aké je to žiť ako miliardár.. Hoci sa špekuluje, že tento jet vlastnil aj arabský princ alebo mafia, Palmer tvrdí, že jeho zámer je využiť tento priestor na dobré účely.
A hoci lietadlo už nemá motory a krídla, stále poskytuje nezabudnuteľný zážitok v podobe luxusného ubytovania, ktoré si zaslúži miesto na vrchole zoznamu najzaujímavejších Airbnb na svete.