Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj
StoryEditor

Dostali chuť na víno a zabudli na zákaz vychádzania. Bratislavskí policajti sa s nimi nemaznali

TASR05.01.2022., 10:33h
Policajti v utorok večer uložili pokutu štyrom osobám, ktoré v jednom z bratislavských podnikov v centre mesta popíjali alkohol napriek zákazu vychádzania.
Lajkuj Brainee.sk na

Vedené je stíhanie vo veci trestného činu porušovania povinností za krízovej situácie. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

„Na mieste bolo zistené, že z celkového počtu šesť osôb boli celkovo štyria zákazníci, ktorým boli na mieste predávané rôzne alkoholické nápoje a zároveň im bolo umožnené ich konzumovanie v interiéri prevádzky,” spresnil hovorca.

Zákazníci policajtom uviedli, že sú na mieste z dôvodu požívania alkoholu a nespadajú pod žiadnu z výnimiek zákazu vychádzania.

„Zvyšné osoby boli zo strany policajtov poučené, aby sa dostavili na policajné oddelenie s cieľom vykonania ďalších potrebných úkonov, čo uposlúchli a dostavili sa,” priblížil. Trestné stíhanie je v štádiu dokumentovania, realizujú sa procesné úkony.

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/spolocnost/slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
23. september 2023 00:11