TASR/Martin Baumann
StoryEditor

S rodinou sa nebudeš musieť stretnúť na svahu. Rodinné návštevy budú počas Vianoc povolené, oznámil Krajniak

Tasrsom12.12.2021., 11:15h
S rodinou sa nebudeš musieť na Vianoce stretávať na svahu.
Lajkuj Brainee.sk na

Počas Vianoc sa rodiny budú môcť navštevovať, v  televíznej relácii O 5 minút 12 to povedal minister práce Milan Krajniak. „Ľudia budú môcť navštevovať rodičov, či starých rodičov, samozrejme, bolo by dobré, keby sa pred takouto návštevou otestovali,“ oznámil Minister.

Uviedol, že vláda zmení opatrenia tak, aby ľudia mohli príbuzných navštevovať. Myslí si, že by pred návštevou, napríklad starých rodičov, bolo vhodné dať sa otestovať. Nevie ešte presne, ako sa ľuďom umožní stretnutie, ale myslí si, že vyjadrenie ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského (nominant OĽANO) v súvislosti s vianočnými návštevami nebolo úplne šťastné. Koaliční partneri podľa jeho slov riešili najmä uvoľňovanie opatrení pred Vianocami.

Poslanec Národnej rady (NR) SR Ján Richter (Smer-SD) prijaté opatrenia skritizoval s tým, že spôsobujú chaos. Krajniak sa za tento chaos ospravedlnil.

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/spolocnost/slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
09. jún 2023 12:45