Instagram, Gogoman, Daniel Štrauch
StoryEditor

Rozchod v influencerských radoch. Gogoman a Lucy už netvoria pár

som21.09.2021., 15:36h
Šok pre fanúšikov. Obľúbený influencerský pár Daniel Štrauch alias Gogoman a Lucia Hrušková, ktorú poznajú fanúšikovia pod skratkou Lucy (LucyPug), už nie sú spolu.
Lajkuj Brainee.sk na

Influenceri, ktorí svoju kariéru odštartovali na Youtube, ukázali, že sú rozumní ľudia. Pri ich rozchode „nelietali“ taniere ani iné predmety. Situácii sa postavili čelom. Na Instagrame si obaja venovali krásne odkazy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Štrauch (@gogomantv)

Odkazy plné porozumenia

„Počuli ste už niekedy frázu: Ľúbime sa, ale nemôžeme byť spolu?” Touto formou vám chceme verejne oznámiť, že sme sa s Lucy pred nejakým časom rozišli, ale nevymazali navzájom zo svojich životov,“ týmito slovami začal Gogo text vo svojom najnovšom príspevku.

Ďalej vyjadril svoju vďaku, že mohli byť spolu a objasnil, že sa rozišli v dobrom:

„Považujem to za obrovské šťastie, že sme sa o tom dokázali otvorene porozprávať a rozísť sa ako dvaja dospelí ľudia, ktorí sa majú radi a vzájomne sa rešpektujú – nie ako ľudia, ktorí si robia zle a “pália medzi sebou mosty”. Lucku si budem vždy nesmierne vážiť a som jej vďačný za to, že som s ňou prežil veľkú časť života, ktorá ma obohatila a posunula ďalej… urobila zo mňa lepšieho človeka/chlapa.“

Prajú si všetko dobré

V podobnom duchu sa niesli aj slová Lucy, i keď v nich bolo cítiť aj veľa bolesti: „Už dlhšiu dobu som prirovnávala vzťah k plavbe na lodi. Z prístavu sa vždy štartuje najľahšie, no ak sa človek chce od neho odplaviť čo najďalej a zažiť to najkrajšie, čo mu oceán ponúka, musí byť pripravený aj na tie najťažšie úseky. Nie len pokojná hladinka, ale aj rozbúrené more a búrka, vďaka ktorej každá loď zosilnie. Neplaví sa len jedna loď, ale rovno dve a každý je kapitánom tej svojej. Sú to úplne rozdielne lode, ale jedno majú spoločné. Ciel’. No niekedy musia svoje cesty rozdeliť, aby “vlnobitie” zvládli čo najlepšie. 

„Niekedy, práve to odlúčenie je to, čo z nich vytvorí silnejších a skúsenejších kapitánov a vďaka čomu sa budú ich cesty môcť opäť niekedy spojiť,“ pokračovala s prianím, aby cesta ich oboch bola plná tých najkrajších zážitkov, skúseností a nech z každej búrky vyťažia maximum.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy? (@lucypug)

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/kultura/socialne-siete, menuAlias = socialne-siete, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
30. máj 2023 02:27