Peter PellegriniZomri/fb/
StoryEditor

Najlepšie memečka týždňa: Sú také dobré, že by sme ich mohli tankovať do našich áut

Miroslav Kamody19.03.2026., 12:00h

Nový týždeň, nové dno, nová satira, nové memečka.

Lajkuj Brainee.sk na

MDŽ skončilo a slovenskí politici sa tak mohli naplno vrátiť do práce, kde na ministrov či prezidenta čakajú vyššie platy. Asi máločo sa momentálne na internete rieši viac, ako ceny benzínu, ktoré rastú všade naokolo, len v našej krajine nie. Všetko je ale v poriadku, pretože zahraniční turisti budú u nás zaň platiť, takže sa to vyrovná, však? VŠAK?

image

Kašli na drahé Benátky, túto alternatívu si zamiluješ! Kanály, tiramisu a taliansky pokoj bez davov

Medzitým tu máme druhú najvyššiu infláciu v eurozóne, takže sa časť politikov zmobilizovala, aby urobila to, čo jej ide najlepšie -poľovať na skupinu policajtov. Na tieto a mnohé ďalšie udalosti reagovali aj slovenskí tvorcovia memečiek, pričom to najlepšie nájdeš už tradične v našej galérii nižšie.

Top rozhovor
menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/kultura/memecka, menuAlias = memecka, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
04. jún 2026 06:22