Najlepšie memečka týždňaFacebook/Slovenský Memepis
StoryEditor

GALÉRIA Najlepšie memečka týždňa: Matúš Kukaj Pretek, Fico ako premiér Juhoslávie a lekári pred nástupom do basy

Miroslav Kamody12.12.2024., 10:00h

Do Vianoc zostáva v slovenskom adventnom kalendári prekračovania dna ešte niekoľko okienok. Čo si nájdeme v tom ďalšom?

Lajkuj Brainee.sk na

Najlepším meme tvorcom tohto týždňa sa stal brazílsky viceprezident Geraldo Alckmin. Nielenže nášmu premiérovi zotrel úsmev z tváre počas zahraničnej návštevy tým, že ho prijal namiesto prezidenta (ktorý sa musel podrobiť operácii), ale ešte ho predstavil aj ako predsedu vlády Juhoslávie a postaral sa o medzinárodné „fó-pá”.

Medzitým je však rušno aj doma na Slovensku. Dovolenka Matúša Šutaja Eštoka na F1 v Abú Dabí zatienila aj Dankovu kauzu s hobbyhorsingom, náš prezident pokoja a mieru bol vo Vatikáne asi prosiť za lacnejšie potraviny a lekári sa pomaly pripravujú na nástup do výkonu trestu za to, že chceli lepšie podmienky v nemocniciach. Na všetko samozrejme reagujú tvorcovia memečiek a tie najlepšie nájdeš nižšie.

Top rozhovor
menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/kultura/memecka, menuAlias = memecka, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
15. február 2025 22:13