5 trapasov, ktorým sa radšej na Vianoce vyhniteVelo
StoryEditor

5 trapasov, ktorým sa radšej na Vianoce vyhnite

PR článok16.12.2021., 12:00h
Všetci sa tešíme na Vianoce. Darčeky, fajné koláčiky od výmyslu sveta, štedrá nádielka filmov, lyžovačka s kamarátmi a konečne kopec času na lebedenie v posteli a pred počítačom – to všetko k najkrajším sviatkom v roku patrí. Iste máš aj ty svoje vysnívané Vianoce – nemyslíme len vytúžené darčeky, ale aj okamihy, ktoré by si počas sviatočných dní rád zažil s ľuďmi, ktorých máš rád. Bozk pod imelom, spoločné pozeranie obľúbeného seriálu pod jednou dekou, svižný zjazd svahom s čerstvo napadnutým snehom...
Lajkuj Brainee.sk na

Čo však na Vianoce iste nechceš zažiť, sú trapasy, ktoré nikomu nepridajú na bodoch a zbytočne rozvíria pokojnú vianočnú atmosféru. Stačí málo a hneď je oheň na streche. Začína to zväčša malým dymom...

Trapas č. 1:

Kapustnica rozvoniava, ryba sa pečie, všetci sú už pomaly nastúpení v slávnostnom outfite pri štedrovečernom stole, už si len sadnúť a vianočná hostina môže začať – ale? Čakáme na posledného, ktorý sa ešte zdržal na balkóne na jednej cigaretke. Pohodu má možno on, nie však tí, čo kvôli nemu stepujú pri stole. Ach jaj! 5 trapasov, ktorým sa radšej na Vianoce vyhnite 5 trapasov, ktorým sa radšej na Vianoce vyhnite Velo Trapas č. 2:

Hviezdy ti prajú, okolo vianočná romantika, Mariah Carey spieva, že všetko, čo chce na Vianoce, si ty. Už len pár centimetrov a bozk s tvojou láskou je na spadnutie – keď ťa zrazu zastaví zápach po cigarete. Tvoj, jej/jeho? Uf! 5 trapasov, ktorým sa radšej na Vianoce vyhnite 5 trapasov, ktorým sa radšej na Vianoce vyhnite Velo Trapas č. 3:

Vianočné fotky musia byť – spolu, vysmiati od ucha k uchu, pekne zblízka. Aby si mohol zdieľať na sociálnych sieťach, aké máš parádne Vianoce. Jeden, dva, sýýr... a na fotke zuby žlté, až to oči kole. Niéééé!

Trapas č. 4:

Cesta na lyžovačku, šoféruješ. Ak však vezieš kamošov/rodinu, mal by si brať trochu ohľady aj na nich – v aute sa však nefajčí (veď kto by to dýchal?!) a každú chvíľu stáť na benzínke kvôli fajčpauze? Tak to teda pŕŕŕŕ! Nechcel si ísť na nočné lyžovanie! 5 trapasov, ktorým sa radšej na Vianoce vyhnite 5 trapasov, ktorým sa radšej na Vianoce vyhnite Velo Trapas č. 5:

Konečne na svahu. Mrzne – zima taká, až treští. S odstupom je rad na vlek ešte nekonečnejší... Teraz to veru nebude na vyzliekanie rukavíc... a zapáliť si cigaretu takto uprostred davu, to by dokázal naozaj asi len looser.

Ako sa im vyhnúť?

Ide to však aj inak – bez dymu! Aj na Vianoce, aj na novoročnej lyžovačke. Modernou alternatívou dymiacej cigarety sú nikotínové vrecúška VELO. Obsahujú síce nikotín, sú však BEZ TABAKU. Takže nemá čo horieť a spaľovať sa. Práve preto majú VELO o 99 % menej škodlivých látok než horiace a dymiace cigarety. Biele nikotínové vrecúška navyše nefarbia zuby. Ich aplikácia je easy – nikotínové vrecúško VELO sa vkladá pod hornú peru, kde sa z neho nikotín uvoľňuje postupne cez sliznicu ústnej dutiny. Po maximálne 30 minútach stačí vybrať z úst použité nikotínové vrecúško a pekne ho vložiť pod horné viečko škatuľky, nerozhadzovať po okolí, prosím!

Takto je ich aplikácia možná prakticky kdekoľvek a kedykoľvek – aj uprostred obývačky, pri sledovaní vianočného trháka, s miláčikom pod perinou, v aute, na vleku aj na posedení s babičkou.

5 trapasov, ktorým sa radšej na Vianoce vyhnite 5 trapasov, ktorým sa radšej na Vianoce vyhnite Velo Tip na darček – 0 % dymu, 100 % VELO zážitok

Mix rôznych balení nikotínových vrecúšok VELO je aj cool tipom na vianočný darček pre blízkeho, ktorému môžeš takto štýlovo naznačiť, že horiaca cigareta je v 21. storočí poriadny trapas. Až 10 rôznych variantov nikotínových vrecúšok VELO v rozličných príchutiach, s odlišnou intenzitou nikotínu a 3x aj ako VELO MINI zoženieš aj na poslednú chvíľu na čerpacích staniciach, v trafikách a obchodoch s tabakovými výrobkami. OMC VELO: 4 €.

Sú určené výlučne pre dospelých užívateľov nikotínových produktov!

Facebook VELO SK

www.govelo.sk

 

(PR)

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/biznis/zaujimavosti, menuAlias = zaujimavosti, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
28. máj 2023 15:23