Cashback - čo to je a ako ho využívaťPexels
StoryEditor

Cashback - čo to je a ako ho využívať

PR článok04.04.2022., 00:00h
Slovo cashback je čoraz populárnejšie aj na našom území. Vychádza z dvoch anglických slov. Cash, čiže peniaze a back, čiže späť. V slovenskom preklade teda cashback = peniaze späť. Zaujíma vás ako získavať peniaze naspäť z vašich nákupov? Pozrime sa spoločne na to.
Lajkuj Brainee.sk na

Cashbackové portály umožňujú získavať peniaze z online nákupov naspäť. Celý proces fungovania je mimoriadne jednoduchý. Stačí sa zaregistrovať na cashbackovom portáli ako napríklad Tipli.sk. Samotná registrácia je bezplatná a nezaberie vám viac ako dve minúty vášho času. Po zaregistrovaní môžete naplno využívať všetko výhody, ktoré Tipli ponúka. Nejedná sa len o cashback, ale aj o ďalšie výhody ako zľavy, zľavové kupóny, zľavové kódy, akčné online letáky, či Tipli tipy a triky vo forme super článkov. Jednotlivé možnosti si spoločne predstavíme, no najskôr sa venujme cashbacku. Pretože práve ten je tou najlepšou možnosťou ako šetriť pri online nakupovaní.

Cashback = peniaze späť

Ako by sa vám páčilo dostávať peniaze za nakupovanie? Myslím, že sa jedná o sen nejedného milovníka nákupov. Vďaka cashbacku to je realita. Stačí sa prekliknúť do vášho obľúbeného obchodu cez Tipli a môžete začať šetriť. Ako príklad môžeme uviesť internetový obchod Royal Fashion, ktorý ponúka cashback vo výške až 3,5 % z hodnoty objednávky. Ako teda bude vyzerať vzorový nákup v Royal Fashion? Jednoducho. Preklikneme sa cez Tipli do spomínaného internetového obchodu. Oblečieme sa od hlavy po päty a v košíku zaplatíme 100 €. Po návrate na cashbackový portál Tipli zbadáme na našom účete pripísanú sumu 3,50 €. Iba tak. Za nákup prostredníctvom Tipli.

Ako cashback funguje

Princíp fungovanie cashbacku ako takého je pomerne jednoduchý a začína ešte dávno predtým ako začnete nakupovať vo vašom obľúbenom internetovom obchode. Cashbackový portál Tipli sa totiž na samom začiatku musí dohodnúť s vašim obľúbeným internetovým obchodom. Dohoda o spolupráci vyzerá asi nasledovne. Internetový obchod chce nových zákazníkov, a tak za privedenie každého zákazníka sľúbi Tipli určitú odmenu. Tú po vašom nákupe Tipli získa. Tu prichádza čas na cashback. Tipli je férové, a tak sa s vami rozdelí. Polovicu si nechá za sprostredkovanie služby a super servis, zatiaľ čo druhá polovica je vašim cashbackom. Celý princíp fungovania je teda transparentne odhalený a je dostupný férovo pre všetkých.

Viac ako len cashback

Tipli je však oveľa viac ako len cashbackový portál. Okrem cashbacku ponúka aj skvelé zľavové kupóny, zľavové kódy, akčné online letáky a ešte omnoho viac. Výber tej najlepšej varianty šetrenia je len a len na vás. Navyše nemusíte zostať iba pri jednej možnosti. Rozličné varianty šetrenia sa často dajú kombinovať, a tak môžete skombinovať možnosť cashbacku so skvelým zľavovým kódom. Pri jednom nákupe tak ušetríte až 2x. A to sa oplatí!

Exkluzívne zľavové kódy a kupóny

Bežné zľavové kódy a kupóny sú pre vás na Tipli prehľadne zoradené a jednoducho dostupné. S exkluzívnymi zľavovými kódmi a kupónmi je však situácia mierne odlišná. Predstavte si, že hľadáte napríklad Konrad zľavový kód a žiadny bežný nie je k dispozícii. Pre zaregistrovaných použivateľov sú však navyše k dispozícii aj exkluzívne zľavové kupóny, ktoré nikde inde ako na Tipli nenájdete. Takto máte šancu nájsť Konrad zľavový kód medzi exkluzívnymi zľavovými kódmi a kupónmi.

Akčné online letáky

Budúcnosť už nastala. Odzvonilo papierovým letákom. Prehliadajte si letáky online,  nech ste už kdekoľvek. Akčné online letáky z kamenných prevádzok supermarketov ako Kaufland, Lidl, Tesco, Billa, či Coop Jednota sú bezplatne k dispozícii priamo na Tipli. Na ich prehliadanie dokonca nie je nutná ani registrácia. Pozrieť si môžete aj letáky z množstva iných obchodov ako Baumax, Pepco, Sconto, či Mountfield. Výber je len a len na vás.

Šetriť s Tipli sa oplatí

Zaregistrujte sa na Tipli a začnite šetriť ešte dnes. Oplatí sa to takmer pri každom nákupe. Vyberte si zo širokej ponuky obchodov, kde nájdete tie najznámejšie ako AliExpress, Alza, About You, Bonprix, Datart, či Hej.sk, ale aj menej známe ako Shein.sk, či Konrad. V ponuke cashbackového portálu Tipli nájdete viac ako 600 internetových a kamenných obchodov. Viacero z nich ponúka cashback, ďalšie zase zľavové kupóny a kódy, či akčné online letáky.

Bonus za registráciu

Zaregistrujte sa na Tipli práve teraz a získajte bonus za registráciu až 10 € vo forme cashbacku. Stačí keď sa bezplatne zaregistrujete a nakúpite cez Tipli. Tipli vám pridá k bežnému cashbacku ďalší až do výšky 10 €. A to sa oplatí! Nakupujte výhodnejšie s Tipli.

menuLevel = 4, menuRoute = notsorry/news/biznis/novinky, menuAlias = novinky, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
25. júl 2024 08:09