KauflandKaufland/Kaufland
StoryEditor

Čakajú ťa vianočné nákupy? Takto dokážeš ušetriť

PR článok12.12.2022., 00:00h

Aby si sa zmestil do rozpočtu a zároveň si doprial potraviny presne podľa tvojej chuti, skús sa zamerať na privátne značky Kauflandu, ktoré ťa prekvapia nielen kvalitou, ale aj cenou.

Lajkuj Brainee.sk na

Vianoce síce patria medzi najkrajšie dni v roku, no zároveň môžu predstavovať mimoriadne veľkú záťaž pre peňaženku. Pokiaľ ešte nepoznáš sortiment obľúbených a cenovo výhodných privátnych značiek K-Classic, K-Bio či K-Favourites, ktoré nájdeš v predajniach spoločnosti Kaufland, je najvyšší čas to napraviť.

„Našim zákazníkom sa snažíme ponúknuť to najlepšie od našich dodávateľov. Záleží nám na tom, aby odchádzali z predajní spokojní, a to nielen pred Vianocami. V širokej ponuke tovaru preto počas celého roka nájdu okrem iného aj vysoko kvalitné produkty našich privátnych značiek, a to za výhodné ceny,“ hovorí Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

image

Kaufland

Kaufland/Kaufland

Tipy na výhodnejší nákup

  • Značka K-Classic, ktorá tento rok získala v marketingovom programe Dôveryhodné značky ocenenie Najdôveryhodnejšia privátna značka na Slovensku, je tým najlepším dôkazom, že špičková kvalita nemusí stáť veľa. V jej širokom sortimente nájdeš viac ako 1000 produktov.
  • Sortiment pod značkou K-Favourites ťa prekvapí exkluzívnou ponukou gurmánskych potravín, vrátane širokej ponuky mäsa, syrov, orechov i marmelád so 75 % podielom ovocia.
  • Kaufland je presvedčený, že bioprodukty nemusia byť drahé. Všetky produkty s logom K-Bio sú v biokvalite a vyrábajú sa podľa predpísaných EÚ Bio smerníc, teda okrem iného neobsahujú farbivá, chuťové zvýrazňovače ani umelé arómy.
  • Milovníci rastlinnej stravy a všetci tí, ktorí trpia rôznymi potravinovými intoleranciami, si svoje menu poľahky pripravia aj pomocou produktov privátnych značiek K-Free a K-take it veggie. Inšpiráciu nájdeš tiež vo Veggie Kaufland online kuchárke.
  • Pre tých, ktorí si Štedrý večer nevedia predstaviť bez chutnej rybky, odporúčame vyskúšať ponuku čerstvých rýb K-Blue Bay. Neprehliadni ani vybrané vína Cultura Vini a pivné  špeciály Stephans Bräu. Za zmienku stojí aj nepotravinový tovar Kauflandu, vrátane hračiek Kidland® a elektroniky SwitchOn®, vďaka ktorému budeš môcť vybaviť všetky nákupy pod jednou strechou.
  • Kaufland neustále rozširuje aj svoj produktový rad K-Z lásky k tradícii, v rámci ktorého vo všetkých 74 predajniach na Slovensku ponúka domáce mliečne i mäsové výrobky, vyrobené zo slovenských surovín na základe osvedčených receptúr, ako aj vajcia z voľného výbehu.
  • Kauflande tak môžeš okrem výhod pre majiteľov vernostnej karty Kaufland Card či pravidelných akcií na vybrané produkty objaviť aj skutočné poklady, ktoré ti pomôžu pohostiť každú návštevu.

 

Privátne značky: ohľaduplné voči životnému prostrediu

Hoci je cena pri „privátkach“ dôležitá, nie je to jediný dôvod, prečo si zaslúžia patriť do tvojho nákupného košíka. Každý výrobok privátnych značiek Kauflandu musí spĺňať vysoké štandardy kvality, chuti a bezpečnosti.

Jedným z cieľov spoločnosti je, aby bol sortiment privátnych značiek čo najviac trvalo udržateľný a šetrný voči planéte. Prísny výber dodávateľov, čo najkratšie dodacie trasy, používanie medzinárodných certifikátov, ako je Fairtrade alebo Rainforest Alliance, členstvo v celosvetovej organizácii pre bezpečné a zodpovedné poľnohospodárstvo GLOBALG.A.P., ale aj znižovanie tuku, cukru a soli v potravinách pod vlastným logom, patrí medzi bežné štandardy, ktoré Kaufland dlhodobo dodržiava.

 

menuLevel = 2, menuRoute = notsorry/news, menuAlias = news, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
13. apríl 2024 09:31