Ticketportal
StoryEditor

Spoločnosť Ticketportal podáva trestné oznámenie vo veci predaja falošných vstupeniek na podujatie RAMMSTEIN.

PR článok10.11.2022., 09:00h
Lajkuj Brainee.sk na

Obrátili sa na nás zákazníci, ktorí si zakúpili falošné vstupenky na toto podujatie prostredníctvom portálov sprostredkujúcich sekundárny predaj, ako www.bazos.sk a pod. Z toho dôvodu podávame trestné oznámenie orgánom činným v trestnom konaní.

Vladimír Mužík konateľ spoločnosti Ticketportal SK, s. r. o.

Dôrazne preto upozorňujeme zákazníkov, že všetky vstupenky na RAMMSTEIN sú registrované na meno majiteľa vstupenky.

Vstup na toto podujatie bude kontrolovaný predložením dokladu totožnosti, ktorý sa musí zhodovať s menom uvedeným na vstupenke. Vstupenka, ktorá sa nebude zhodovať s občianskym preukazom, bude považovaná za neplatnú a vstup na podujatie nebude umožnený.

Konateľ spoločnosti Ticketportal Vladimír Mužík zdôrazňuje:Garancia pravosti vstupeniek sa vzťahuje výhradne na vstupenky zakúpené na www.ticketportal.sk, alebo cez predajné miesta spoločnosti Ticketportal SK, s. r. o.

Zmenu mena na vstupenke môže uskutočniť len majiteľ vstupenky, a to od 1. 3. 2023 za stanovený poplatok, prostredníctvom svojho konta na stránke www.ticketportal.sk. Výška poplatku za zmenu mena na vstupenke bude stanovená 1. 3. 2023, cena za tento úkon sa môže meniť k blížiacemu sa termínu podujatia. 

Každý, kto si zakúpil vstupenku bez registrácie, môže dokončiť svoju registráciu na našej webovej stránke za použitia rovnakej mailovej adresy, ktorú uviedol pri kúpe vstupenky a archivované vstupenky budú automaticky priradené do jeho konta.

menuLevel = 2, menuRoute = notsorry/news, menuAlias = news, menuRouteLevel0 = notsorry, homepage = false
27. máj 2024 20:03