Majself: Nenávidím urážanie a šikanu na sociálnych sieťach. Ľudia sa chodia vyšpiniť do komentárov

Dominika Pacigová 11.11.2021, 18:00
  • Čo mu dodáva najväčší drajv v živote a čo mu pomáha v ťažkých časoch 
  • Či chystá rádiové hity, či má ambície preraziť na zahraničnom trhu, na ktorom klipe z albumu Porcelán sa mu robilo najlepšie a koho zo slovenských raperov počúva 
  • Čo mu najviac prekáža na sociálnych sieťach a či sa s kyberšikanou stretli aj jeho najbližší 
  • Koľko raperi dokážu zarobiť z merchu a či by sa ešte vrátil k biznisu s cukrovou vatou
  • Koľko má keriek a či majú hlbší význam

Lajkuj Brainee.sk na Facebooku

V mladosti reprezentoval Slovensko v basketbale, neskôr predával cukrovú vatu, no svoje miesto si našiel na hudobnej scéne. Raper a spevák Majself sa netají tým, že rád skúša nové veci a svojej tvorbe dal prednedávnom úplne iné rozmery. 

Môžeš sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Tinou? 

V poslednom albume Porcelán úplne odviazal ruky svojej kreativite a hudobným chutiam. Nájdeš tam viacero žánrov. Približne pred mesiacom vyšiel dlhoočakávaný klip ku skladbe Drajf, kde mu prvýkrát hosťovala Tina. Na otázku, či sa môžeš tešiť aj na ďalšie spolupráce, má Majself jasnú odpoveď. „Je to profíčka, má skvelú energiu, s takýmito ľuďmi je radosť robiť. Budem rád, keď ešte niečo vznikne,“ prezradil vo videorozhovore.

Šikana a urážanie na sociálnych sieťach 

Majself si na sociálnych sieťach vybudoval pomerne slušnú základňu, sleduje ho okolo 90-tisíc ľudí. Hoci sociálne siete sú súčasťou nášho života, vo virtuálnom svete mu prekáža istý typ správania. „Nenávidím šikanu a urážanie na sociálnych sieťach. Ľudia sa chodia vyšpiniť do komentárov, posudzujú druhých bez toho, aby ich poznali. Okrem toho nechápem honbu bežných ľudí za tým, aby boli influencermi. Myslím si, že to degeneruje celú spoločnosť,“ skonštatoval.

Viac sa dozvieš v priloženom videorozhovore.