Hokejová ST extraliga

25.03.2003, 23:00

Aj v druhom domácom stretnutí zvíťazili Košice nad Zvolenom (2:1) a v semifinálovej sérii hokejovej ST extraligy vedú už 3:1 na zápasy. Domácich poslal do vedenia v 7. minúte Škovira, ktorý v presilovej hre strelou medzi betóny prekvapil brankára Križana. V druhej tretine boli brankári na oboch stranách pozorní, a tak sa skóre menilo až v závere stretnutia. Najprv síce Jánoš po peknej prihrávke Šechného vyrovnal, ale päť minút pred koncom domáci Špilár po krásnej individuálnej akcii strelil víťazný gól. Víťazstvo domácich spečatil v 59. minúte Sabol. Košice -- Zvolen 3:1 (1:0, 0:0, 2:1), góly: 7. Škovira, 55. Špilár, 59. Sabol -- 48. Jánoš.

23. apríl 2024 08:03